Hakkımızda

Chefmiss, özel olarak geliştirdiği lezzet formülleriyle, beyaz ve kırmızı etlerin hiçbir marinasyona tabi tutulmadan pratik ve %100 doğal olarak hazırlanmasına imkan veren harçlar üreten bir firmadır.

Üretimini, İzmir merkezde Türk gıda kodeksine uygun teknolojik ve hijyenik tesislerinde gerçekleştiren Chefmiss, sunduğu harç çözümleriyle maliyet ve zaman avantajı sağlayarak, sahip olduğu portföyünü %100 müşteri memnuniyeti ile her geçen gün arttırmaktadır.

Müşteri portföyü arasında, Türkiye’nin önde gelen otel/tatil kompleksleri, et entegre tesisleri, seçkin restaurant ve kafeleri bulunmaktadır.

Chefmiss, portföyündeki her bir müşterisi için “terzi işi” lezzet formülleri geliştirebilmekte ve reçetelerini güvenle saklamaktadır. Böylece lezzet standardizasyonunu “kişiye özel” olarak gerçekleştirmektedir.

 

 

Kurumsal olarak da Cheffmiss, İş ortaklarına,1984’ten beri, sahip olduğu deneyimlerini, alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile menü oluşturulmasından, ihtiyaca özel formülasyonlar geliştirilmesine, endüstriyel demo çalışmalarına kadar ürün tedarik etmenin ötesinde bir çok konuda birebir yenilikçi ve sürdürülebilir iş modelleri sunmaktadır.

 

 

Neden Chefmiss;

  • Kalitesi tescillenmiş %100 doğal içerikli ürünler üretiyoruz,

  • Size özel ”Terzi İşi” formülasyonlar geliştiriyoruz,

  • Tüm ürünlerimizde maliyet avantajları sunuyoruz,

  • Pratik yapımı sayesinde zaman tasarrufu sağlıyoruz,

  • Rekabetçi fiyatlar sunuyoruz,

  • Hızlı ve güvenli teslimatlar gerçekleştiriyoruz.